Družina

KROMĚŘÍŽ BEZ HRANIC

2018 - 05 - Družina, Kroměříž bez hranic

Ve čtvrtek dne 3.5.2018 navštívila školní družina výchovně vzdělávací projekt ,, Kroměříž bez hranic“. Tato akce probíhala v prostorách Kulturního domu v Kroměříži a organizovali ji pedagogové a studenti VOŠPS a SPgŠ Kroměříž.

Program byl zaměřen na kulturu, umění a životní styl jednotlivých zemí a etnických menšin. Naše družina navštívila hudebně pohybové vystoupení o cestování světem, do kterého se všechny děti zapojily. Posléze jsme navštívili workshop slovenské a řecké kultury, kde se děti hravou formou naučily pár slov z cizího jazyka, dozvěděly se zajímavosti o umění, kultuře a tradicích dané země.

Žáci zde také sami vytvářeli pomocí barevných vršků státní vlajky a měli možnost zkusit, jak chutná tradiční slovenská pochoutka – sýr brynza. Dětem se akce moc líbila a odnesly si z ní spoustu zážitků a hravou formou se dozvěděly mnoho informací.

D. Kunová
| Autor: administrator | Vydáno dne 29. 05. 2018 | 543 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server