Karnevalové odpoledne

2018 - 02 Karnevalové odpoledne ve školní družině

Tak jako každoročně i letos v měsíci únoru se uskutečnil ve školní družině tradiční karneval. Všechna oddělení družiny se sešla ve velké tělocvičně, kterou jsme vyzdobili vlastními silami. Děti z jednotlivých odděleních se představily v karnevalovém přestrojení a mohli jsme zde spatřit třeba princezny, šašky, upíry, piráty, nevěstu , seriálové postavičky a další a další krásné kostýmy a masky.

Každý měl šanci se všem předvést v nápaditém a vkusném přestrojení. Po přehlídce masek následovaly připravené soutěžní disciplíny, na které se děti velmi těšily. Jednotlivé disciplíny děti plnily s nadšením a radostí. Pro vítěze byly připravené sladké odměny. Karnevalové odpoledne bylo vydařené a v rozzářených očích dětí byla vidět spokojenost.

Dáša Majdová

| Autor: administrator | Vydáno dne 16. 02. 2018 | 612 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek