Kroměříž bez hranic

2017 - 03 - Družina - Kroměříž bez hranic

Mezigenerační den pořádaný pod názvem Kroměříž bez hranic v úterý 21. března 2017 přinesl celodenní program pro seniory ve věku 60+, školní děti a mládež i širokou veřejnost. Stejně jako v loňském roce se prostory Domu kultury v Kroměříži zaplnily rozmanitými aktivitami, prezentacemi, dílnami a my jsme se jich zúčastnili. Um a dovednosti seniorů v ukázkách řemesel, práce s různými materiály, netradiční hudební a výtvarné dílny a další aktivity si vyzkoušeli i naši žáci. Odnesli si tak pletené velikonoční tatary,vajíčka, šité záložky a jiné dárky.

I my jsme potěšili seniory drobným dárkem. Vytvořené pohlednice s malým psaným pozdravem, které jsme vyráběli ve školní družině, byly vystavené ve foyeru DK a každý senior si mohl na panelech najít tu pro něho nejzajímavější. Panel ZŠ Oskol byl prázdný mezi prvními, tak se pohlednice líbily.

Školní družina ZŠ Oskol

| Autor: administrator | Vydáno dne 30. 03. 2017 | 681 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek