Družina

Kroměříž bez hranic

2017 - 03 - Družina - Kroměříž bez hranic

Mezigenerační den pořádaný pod názvem Kroměříž bez hranic v úterý 21. března 2017 přinesl celodenní program pro seniory ve věku 60+, školní děti a mládež i širokou veřejnost. Stejně jako v loňském roce se prostory Domu kultury v Kroměříži zaplnily rozmanitými aktivitami, prezentacemi, dílnami a my jsme se jich zúčastnili. Um a dovednosti seniorů v ukázkách řemesel, práce s různými materiály, netradiční hudební a výtvarné dílny a další aktivity si vyzkoušeli i naši žáci. Odnesli si tak pletené velikonoční tatary,vajíčka, šité záložky a jiné dárky.

I my jsme potěšili seniory drobným dárkem. Vytvořené pohlednice s malým psaným pozdravem, které jsme vyráběli ve školní družině, byly vystavené ve foyeru DK a každý senior si mohl na panelech najít tu pro něho nejzajímavější. Panel ZŠ Oskol byl prázdný mezi prvními, tak se pohlednice líbily.

Školní družina ZŠ Oskol
| Autor: administrator | Vydáno dne 30. 03. 2017 | 681 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server