Pohádkový karneval školní družiny

2017 - 01 - Karneval školní družiny

Ve čtvrtek 2.února odpoledne se žáci naší školní družiny proměnili ve známé pohádkové bytosti, aby si užili veselý karneval. Na úvod se všechny masky navzájem představily a pak už následoval bohatý program se soutěžemi a diskotékou. Na tanečním parketu v tělocvičně za zvuků známých hitů a dětských písniček předváděli všemožné roztodivné taneční kreace a akrobacii, za které byli potom i vyhodnoceni a odměněni. Nejtěžší to měla porota v soutěži o nejkrásnější masky.

Všechny masky čarodějnic, pirátů, strašidel, kostlivců, princezen, klaunů, pejsků, kočiček, vodníka, páva, indiánů, víl, andílka, čertíků a dalších byly velmi pěkné. A tak nakonec sladkou odměnu dostaly všechny. Nejvíce si ceníme masek vlastnoručně vyrobených a připravených. Karnevalové veselí řídily paní vychovatelky, které po celou dobu s dětmi soutěžily, zpívaly a tancovaly, aby si všichni pěkně zařádili. Celé odpoledne, na které se žáci dlouho těšili, bylo velmi příjemné. Karnevalové odpoledne rychle uteklo a všichni odcházeli příjemně unavení, veselí a spokojení. Když jsme na chodbách po ukončení slyšeli, že to bylo super, příjemně to potěšilo. Všem paní vychovatelkám, které karneval zorganizovaly, ale i rodičům a dětem, patří poděkování. Už se těšíme na příští rok, jaké masky nás zase navštíví.

Machalová Alena

| Autor: administrator | Vydáno dne 10. 02. 2017 | 1235 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek