Družina

Pohádkový karneval školní družiny

2017 - 01 - Karneval školní družiny

Ve čtvrtek 2.února odpoledne se žáci naší školní družiny proměnili ve známé pohádkové bytosti, aby si užili veselý karneval. Na úvod se všechny masky navzájem představily a pak už následoval bohatý program se soutěžemi a diskotékou. Na tanečním parketu v tělocvičně za zvuků známých hitů a dětských písniček předváděli všemožné roztodivné taneční kreace a akrobacii, za které byli potom i vyhodnoceni a odměněni. Nejtěžší to měla porota v soutěži o nejkrásnější masky.

 Všechny masky čarodějnic, pirátů, strašidel, kostlivců, princezen, klaunů, pejsků, kočiček, vodníka, páva, indiánů, víl, andílka, čertíků a dalších byly velmi pěkné. A tak nakonec sladkou odměnu dostaly všechny. Nejvíce si ceníme masek vlastnoručně vyrobených a připravených. Karnevalové veselí řídily paní vychovatelky, které po celou dobu s dětmi soutěžily, zpívaly a tancovaly, aby si všichni pěkně zařádili. Celé odpoledne, na které se žáci dlouho těšili, bylo velmi příjemné. Karnevalové odpoledne rychle uteklo a všichni odcházeli příjemně unavení, veselí a spokojení. Když jsme na chodbách po ukončení slyšeli, že to bylo super, příjemně to potěšilo. Všem paní vychovatelkám, které karneval zorganizovaly, ale i rodičům a dětem, patří poděkování. Už se těšíme na příští rok, jaké masky nás zase navštíví.

 

Machalová Alena


| Autor: administrator | Vydáno dne 10. 02. 2017 | 1235 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server