Ocenění žákyň

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 11. 06. 2015

2015-06 - Oceneni za mimoradny cin

V Baťově vile ve Zlíně se již po patnácté konalo vyhlášení Ocenění žáků Zlínského kraje za mimořádné úspěchy v mimoškolní činnosti nebo za mimořádný čin. Tentokrát byly mezi oceněnými žáky a žákyněmi základních a středních škol i dvě dívky, navštěvující naši základní školu.

Obě dívky byly nominovány za čin, který se udál již v březnu tohoto roku a při kterém duchaplně zareagovaly a pomohly malému chlapci ven z řeky Moravy na břeh. Právě díky tomu, že nezůstaly lhostejné ke svému okolí, zasloužily si dívky uznání i hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka.

Za přítomnosti členů Rady Zlínského kraje si dívky převzaly 2.června z rukou hejtmana ocenění v podobě pamětní medaile a hodnotného dárku.

Mgr. Magda Opršalová

Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!