Netradiční hodina angličtiny

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 29. 05. 2015

2015-05-Beseda Anglictina

Netradiční hodinu anglického jazyka zažili žáci 9.A ZŠ Oskol. Ve středu 6.května se v interaktivní jazykové učebně uskutečnila přednáška lektorky angličtiny z Kanárských ostrovů, která se účastní vzdělávacího programu Erasmus Plus. V rámci besedy, kterou zprostředkovalo MC Klubíčko, byla žákům přiblížena její rodná země.

Seznámili se s tradicemi Kanárských ostrovů, základními geografickými i historickými informacemi a různými zajímavostmi, jako např. se speciálním způsobem dorozumívání prostřednictvím pískání, se kterým se setkáte pouze na těchto ostrovech. Forma přednášky byla pro žáky atraktivní i z důvodu využití multimédií. Na závěr této skvělé hodiny si žáci vyzkoušeli využít nově získané informace v praxi.

Mgr. Veronika Michálková