V odkazech na pdf dokumenty jsou informace k návratu žáků prvního a druhého stupně 30. 11. 2020

Info 1. stupeň

Info 2. stupeň

Obědy do jídlonosičů.

Informace pro rodiče a žáky tříd, které v rámci rotační výuky zůstávají některé týdny na domácí výuce.

V týdnu, kdy žáci zůstávají doma, je i nadále možné odebírat dotované obědy do jídlonosičů.

Obědy se vydávají u zadního vchodu do školní jídelny – vstup branou kolem pozemků.

Pozor: dochází ke změně času výdeje – 13.00 – 13.30 Žáci, kteří chodí do školy, obědvají v jídelně bez omezení.

značka jednosmerkyznačka jednosmerky

Pozor - změna dopravního značení u ZŠ OSkol, nově jednosměrná část ulice Mánesova, více info na stránkách města.

Skutečně zdravá škola

Skutečně zdravá škola - bronzový certifikát

Vážení rodiče a milí žáci.

Jsem ráda, že v dnešní komplikované době přinášíme i dobré zprávy. V předchozích dvou letech jsme pracovali na splnění všech kritérií bronzového certifikátu projektu Skutečně zdravá škola. Naše společné úsilí se vyplatilo. Ráda bych touto cestou poděkovala všem zapojeným kolegům a žákům naší školy a v neposlední řadě také vám, rodičům, kteří jste nás v naší snaze podporovali. Pod následujícími odkazy naleznete náš projektový blog a průvodní dopis k udělení certifikátu.

Mgr. Hana Ginterová, ředitelka školy

| Autor: administrator | Vydáno dne 29. 10. 2020 | 36 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Video Nenech se
zaměřené na šikanu natočené žákem naší školy Marcem Pastoriem.