Skutečně zdravá škola

Skutečně zdravá škola - bronzový certifikát

Vážení rodiče a milí žáci.

Jsem ráda, že v dnešní komplikované době přinášíme i dobré zprávy. V předchozích dvou letech jsme pracovali na splnění všech kritérií bronzového certifikátu projektu Skutečně zdravá škola. Naše společné úsilí se vyplatilo. Ráda bych touto cestou poděkovala všem zapojeným kolegům a žákům naší školy a v neposlední řadě také vám, rodičům, kteří jste nás v naší snaze podporovali. Pod následujícími odkazy naleznete náš projektový blog a průvodní dopis k udělení certifikátu.

Mgr. Hana Ginterová, ředitelka školy

| Autor: administrator | Vydáno dne 29. 10. 2020 | 137 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Video Nenech se
zaměřené na šikanu natočené žákem naší školy Marcem Pastoriem.