Medailonek Agáty Slámkové

S hrdostí vám představujeme další úspěšnou sportovkyni.

Další úspěšnou sportovkyní, která v pravém slova smyslu dělá čest našim sportovním třídám, je Agáta Slámková, žákyně VII. B ZŠ Oskol.

Pro inspiraci našim malým i velkým žákům přinášíme Agátin medailonek:

Rodiče vedou Agátu ke sportu už od malička. Nejen díky sportu je společenská, komunikativní, má smysl pro fair-play. Věnovala se plavání, atletice, baletu, minivolejbalu, lyžování a kolu. Postupně některé sporty opustila. Nyní se zaměřila na závodní lyžování (s tím spojená cyklistika jako letní příprava pro lyže) a volejbal. Vyhledává i další sportovní aktivity např. v zimě běžky, snowboard, v létě beach volejbal, in-line brusle, koloběžka.

Závodnímu lyžování se věnuje od 6 let. Je členkou SLČR v klubu SKIPO TEAM.

Lyžařská sezona 2020/2021 nebyla z důvodu covid pandemie v ČR zahájena. Agi se díky výsledkům lyžařské sezony 2019/2020 dostala do Centra mládeže v Liberci. Pod trenéry Stanislavem Hofmanem, Petrou Novotnou a Sárou Novotnou absolvovala lyžařská soustředění v zahraničí a měla možnost účastnit se mezinárodních lyžařských soutěží pod záštitou FIS.

Andora, Trofeu Borrufa (kategorie U14)

25.1.2021, slalom, 1.místo

26.1.2021, obří slalom, 2.místo

27.1.2021, týmový paralel, 3.místo

28.1.2021, slalom, 1.místo

Srbsko, Kopaonik (kategorie U14)

19.2.2021, slalom, 2.místo

20.2.2021, slalom, DNF

Bosna a Hercegovina, Sarajevo, Bjelašnica (kategorie U14)

22.2.2021, obří slalom, 1.místo

24.2.2021, super-G, 1.místo

Agátka se již těší na další lyžařskou sezonu 2021/2022. Snad se vše již brzy dostane do normálu.

Držíme palce a těšíme se na další sportovní úspěchy.

ZŠ Oskol

Přehled dalších sportovních úspěchů.

Na fotografie se můžete podívat zde.

| Autor: administrator | Vydáno dne 22. 03. 2021 | 25 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek