V odkazech na pdf dokumenty jsou informace k návratu žáků prvního a druhého stupně 30. 11. 2020

Info 1. stupeň

Info 2. stupeň

Obědy do jídlonosičů.

Informace pro rodiče a žáky tříd, které v rámci rotační výuky zůstávají některé týdny na domácí výuce.

V týdnu, kdy žáci zůstávají doma, je i nadále možné odebírat dotované obědy do jídlonosičů.

Obědy se vydávají u zadního vchodu do školní jídelny – vstup branou kolem pozemků.

Pozor: dochází ke změně času výdeje – 13.00 – 13.30 Žáci, kteří chodí do školy, obědvají v jídelně bez omezení.

značka jednosmerkyznačka jednosmerky

Pozor - změna dopravního značení u ZŠ OSkol, nově jednosměrná část ulice Mánesova, více info na stránkách města.

Do našeho pracovního kolektivu hledáme

pracovníka /pracovnici na pozici KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Náplň práce:

• Pomocné práce při přípravě jídel, pomoc při expedici jídel, výdej hotových jídel

• Čištění zeleniny, příprava salátů

• Umývání nádobí, obsluha myčky, údržba

Nástup: ihned po podepsání dohody

Pracovní poměr: na dobu určitou s možností převodu na dobu neurčitou (nejedná se o zástup)

Profesní životopisy zasílejte na adresu jidelna@zsoskol.cz

Info: 573 340 519, 603 839 847 paní Míková

| Autor: administrator | Vydáno dne 04. 11. 2020 | 26 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Video Nenech se
zaměřené na šikanu natočené žákem naší školy Marcem Pastoriem.