Zápis

Den otevřených dveří na Oskoli

2018 - 02 Den otevřených dveří Ve středu 14.2. připravila naše škola pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče Den otevřených dveří. Samozřejmě mohli přijít i další zájemci nebo bývalí žáci a učitelé, aby si školu prohlédli a zjistili, co všechno dnes nabízíme a pro děti připravujeme. A opravdu jich přišlo hodně. Hlavně ale rodiče budoucích školáků přišli s dětmi, aby si mohli projít celou školu a nahlédnout do tříd a odborných pracoven na 2.stupni, kde byly připraveny zajímavé pokusy a prezentace z fyziky, chemie, přírodopisu a hudební výchovy, nově si prohlédli také pracovnu cizích jazyků s nabídkou učebnic, videoprojekcí i informacemi o zájezdech školy do Anglie.V tělocvičně se děti proběhly, prolezly opičí dráhu nebo si zahrály florbal, skákaly na trampolíně a hrály si pod velkým padákem. Ve třídách na 1.stupni bylo pak přichystáno několik dílen – Historie školy s prezentací a kronikami ze života školy, Zábavná angličtina s interaktivní tabulí, Máme rádi stavebnice se stavebnicemi a skládačkami, Kreslíme a malujeme s výrobou a malováním drobných obrázků, Montessori výuka, zaměřená na podporu dítěte při rozvíjení jeho poznatků a dovedností, Zábavná prvouka a Hravá čeština s interaktivními tabulemi a pomůckami nebo Hravá matematika a úkoly pro bystré hlavičky, které se dětem velmi líbily.

Rodiče si s paní učitelkami hodně povídali, zajímali se o výuku v naší škole a o všechno, co se na příští školní rok chystá, a protože je před zápisem do 1.tříd, zajímali se rodiče i o informace o školní zralosti, co všechno jejich děti by měly umět. Celé odpoledně proběhlo v příjemném duchu, děti si vyhrály a dospělí se určitě dozvěděli všechno, co potřebovali. Doufáme v dobrou a přínosnou spolupráci naší školy a veřejnosti i do budoucna.

Alena Machalová


| Autor: administrator | Vydáno dne 02. 03. 2018 | 901 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server