Návod k vytvoření účtu do školního systému "Skolaonline"

Na dnešních (8. 9. 2020) třídních schůzkách jste obdrželi pin pro vytvoření žákovského účtu do školního systému "Školaonline". Odkaz, kde provedete vytvoření účtu je v návodu ke stažení:

Ke stažení zde: registrace_skola_on_line.pdf

Několik poznámek:

• Školní systém bohužel neumožňuje vytvořit hromadně hotové přihlašovací údaje.
  • Pin obdrží i zákonní zástupci, ti jej obdrží na uložené maily v nejbližších dnech, PIN obdrží každý zákonný zástupce, pokud jsou jeho údaje ve školní evidenci
  • Rodiče i žáci mají k dispozici nápovědu/manuál na stránkách vlastníka školního systému zde.
  • V případě zapomenutého hesla je možné použít postup podle nápovědy zde.
  • Aktualizováno 9.9.:
    Vzhledem k možnosti zadání emailu při zakládání účtu jsem upravil návod (tato varianta mi předtím unikla). Pokud žák nemá v evidenci zadaný mail, je možné ho zadat a pak použít pro obnovu hesla. Je možné k žáku zadat i mail na zákonného zástupce.
  • Aktualizováno 14.9.:
    Dnes byly vygenerovány a rozeslány PINy pro zákonné zástupce žáků druhého stupně. Je možné, že zákonným zástupcům osmáků přišly dvakrát, jestli ano, moje chyba, omlouvám se.
  • Rodiče, kteří mají dvě a více dětí na naší škole, mohou přistupovat ke všem pod jedním účtem. Prosím je, aby se mi ozvali mailem (netusil@zsoskol.cz), až obdrží PINy ke všem dětem a k jednomu si vytvoří účet. Pak mi napište ty zbývající děti (jméno + třída) a já to spojím.
  • V souvislosti se zaváděním elektronické žákovské knížky a přístupu do školní evidence pro žáky a rodiče, upozorňuji, že k aplikaci je zpracován poměrně podrobný a přehledný návod na https://aplikace.skolaonline.cz/dokumentace/KS/verejnost/

| Autor: administrator | Vydáno dne 08. 09. 2020 | 687 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Video Nenech se
zaměřené na šikanu natočené žákem naší školy Marcem Pastoriem.