Vážení rodiče,
oznamujeme Vám, že informační schůzka pro rodiče dětí přijatých do I. ročníku proběhne

v pondělí 17. června 2019 v 16. 00 hodin

(seznamy s rozdělením žáků do tříd naleznete na vývěsce u kanceláře školy)

    Program:
  1. Informace o organizaci zahájení školního roku.
  2. Organizace stravování.
  3. Organizace dětí ve školní družině.
  4. Potřeby a pomůcky nutné pro první třídu - požadavky na rodiče.
    (částku 500,- Kč / žák prosíme, přineste s sebou)
  5. Dotazy rodičů.

Mgr. Hana Ginterová,
ředitelka školy

Bezpečná škola

Projekt Bezpečná škola - jaro

V pátek 27. dubna absolvovali naši třeťáci další část projektu Bezpečná škola, který připravuje pan Vopička a běží na škole už od září. Tentokrát byl projekt zaměřený na jarní období a s ním spojené úrazy dětí při hrách a cyklistice.Aby se jim nic nestalo a věděly jak se mají chovat, to se jim snažili vysvětlit starší spolužáci z 8. tříd. Na třech stanovištích si děti opakovaly výbavu jízdního kola, kolečkových bruslí i koloběžek, včetně nezbytné přilby a chráničů nebo zásady zdravovědy a první pomoci při zranění a úrazech. Také si zkusily jízdu zručnosti a luštily tématické křížovky.

Osmáci byli velmi dobře připraveni a mladší spolužáky zaujali. Projekt Bezpečná škola bude nadále pokračovat a postupně jím projdou všichni žáci, ti malí z 1. stupně jako školení a ti starší jako školitelé, protože prevence úrazů je velmi důležitá a to v každém ročním období.

Machalová Alena


| Autor: Alena Machalová | Vydáno dne 11. 06. 2012 | 2098 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server