Vážení rodiče,
oznamujeme Vám, že informační schůzka pro rodiče dětí přijatých do I. ročníku proběhne

v pondělí 17. června 2019 v 16. 00 hodin

(seznamy s rozdělením žáků do tříd naleznete na vývěsce u kanceláře školy)

Program:
  1. Informace o organizaci zahájení školního roku.
  2. Organizace stravování.
  3. Organizace dětí ve školní družině.
  4. Potřeby a pomůcky nutné pro první třídu - požadavky na rodiče.
    (částku 500,- Kč / žák prosíme, přineste s sebou)
  5. Dotazy rodičů.

Mgr. Hana Ginterová,

Bezpečná škola

Projekt Bezpečná škola - jaro

V pátek 27. dubna absolvovali naši třeťáci další část projektu Bezpečná škola, který připravuje pan Vopička a běží na škole už od září. Tentokrát byl projekt zaměřený na jarní období a s ním spojené úrazy dětí při hrách a cyklistice.

Aby se jim nic nestalo a věděly jak se mají chovat, to se jim snažili vysvětlit starší spolužáci z 8. tříd. Na třech stanovištích si děti opakovaly výbavu jízdního kola, kolečkových bruslí i koloběžek, včetně nezbytné přilby a chráničů nebo zásady zdravovědy a první pomoci při zranění a úrazech. Také si zkusily jízdu zručnosti a luštily tématické křížovky.

Osmáci byli velmi dobře připraveni a mladší spolužáky zaujali. Projekt Bezpečná škola bude nadále pokračovat a postupně jím projdou všichni žáci, ti malí z 1. stupně jako školení a ti starší jako školitelé, protože prevence úrazů je velmi důležitá a to v každém ročním období.

Machalová Alena

| Autor: Alena Machalová | Vydáno dne 11. 06. 2012 | 2098 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek