Informace k hodnocení žáků na konci školního roku 2019/20

Pravidla hodnocení žáků na konci školního roku 2019/20 ke stažení zde.

Vyhláška MŠMT k hodnocení žáků ke stažení zde.

Materiál MŠMT k hodnocení žáků ke stažení zde.

Hledáme...
ZŠ Oskol hledá učitelku/učitele 1. stupně

Podrobnosti zde v pdf

ZŠ Oskol hledá asistenty nebo asistentky pedagoga

ZŠ Oskol hledá pracovníka / pracovnici na pozici KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Podrobnosti zde v pdf

Úložiště pro zadávání domácího procvičování učiva naleznete zde:

Bezpečná škola

Projekt Bezpečná škola - jaro

V pátek 27. dubna absolvovali naši třeťáci další část projektu Bezpečná škola, který připravuje pan Vopička a běží na škole už od září. Tentokrát byl projekt zaměřený na jarní období a s ním spojené úrazy dětí při hrách a cyklistice.

Aby se jim nic nestalo a věděly jak se mají chovat, to se jim snažili vysvětlit starší spolužáci z 8. tříd. Na třech stanovištích si děti opakovaly výbavu jízdního kola, kolečkových bruslí i koloběžek, včetně nezbytné přilby a chráničů nebo zásady zdravovědy a první pomoci při zranění a úrazech. Také si zkusily jízdu zručnosti a luštily tématické křížovky.

Osmáci byli velmi dobře připraveni a mladší spolužáky zaujali. Projekt Bezpečná škola bude nadále pokračovat a postupně jím projdou všichni žáci, ti malí z 1. stupně jako školení a ti starší jako školitelé, protože prevence úrazů je velmi důležitá a to v každém ročním období.

Machalová Alena

| Autor: Alena Machalová | Vydáno dne 11. 06. 2012 | 2311 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Video Nenech se
zaměřené na šikanu natočené žákem naší školy Marcem Pastoriem.