Konzultační odpoledne k zápisu

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Zápis, Vydáno dne: 26. 03. 2021

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků

Vzhledem k tomu, že jsme se v letošním školním roce nemohli v předzápisovém období potkat osobně, nabízíme vám individuální konzultace určené po rodiče, kteří potřebují prodiskutovat specifické situace související se vstupem dětí do školy, poradit se ohledně volby třídy se zaměřením, nebo projednat speciální vzdělávací potřeby svých dětí.

Konzultace se uskuteční ve  středu 7. dubna (14.00 – 17.00) a mohou se jich zúčastnit pouze dospělé osoby.
Je možné konzultovat s vedením školy, s vyučujícími současných i budoucích prvních tříd (se sportovním zaměřením i Montessori), se školní výchovnou poradkyní, psycholožkou a speciální pedagožkou.
V kanceláři školy je možné vyřešit veškeré technické problémy související s online zápisem, popřípadě dokumenty vyplnit osobně.

Těšíme se na vaši návštěvu.