Informace k přijímacím zkouškám 2021 - březen

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 16. 03. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

netrpělivě jsme čekali, jestli nastanou nějaké změny ohledně termínů přijímacích zkoušek na  čtyřleté maturitní obory, na šestileté a osmileté G.
V souboru pdf zde najdete nejčerstvější informace, přehledně termíny konání JPZ , datum náhradních termínů.

Co se týká tříletých učebních oborů, střední školy by měly seznamy přijatých žáků zveřejnit od 22.4.2021 na svých webových stránkách.  Prosím, sledujte stránky střední školy a podle  kódu, čísla, které jste obdrželi, hledejte u daného oboru - v seznamu - kód Vašeho dítěte. Jestli Vaše dítě nebylo přijato, střední škola by Vás o tom měla informovat písemně.

O vydání Zápisového lístku Vás budu informovat. Zápisový lístek obdržíte u nás ve škole, opět termín a způsob vydání Vám včas sdělím.
V případě dotazů se prosím obraťte na mě: poradce2@zsoskol.cz

Přeji Vám hezký den,