Informace pro rodiče zaměstnané v krizové infrastruktuře

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 27. 02. 2021

Vážení zákonní zástupci

Oznamujeme vám, že v ZŠ Oskol i nadále pečujeme o děti rodičů, kteří jsou zaměstnáni v krizové infrastruktuře. Jedná se o děti 1. – 5. ročníku do 10 let věku.

Pro děti předškolního věku bude určena MŠ na Spáčilově ulici, která bude v nejbližších dnech vyhlášena rozhodnutím Krajského úřadu Zlín. Než k tomu dojde, ve zvláště opodstatněných případech provizorně pohlídáme děti v naší škole.

Děti je možné přihlašovat na mailové adrese reditel@zsoskol.cz.

Do mailu uveďte:

Pokud jste již v naší škole registrováni z předchozího období, uveďte také tuto informaci. Dotazník a potvrzení zasílají pouze „noví“ žáci.

Informace k poskytované péči, dotazník pro rodiče a formulář potvrzení pro zaměstnavatele naleznete v přiložených dokumentech.

Pozn. Vzhledem k tomu, že nová opatření začala platit během víkendu, prosíme vás o shovívavost a trpělivost při komunikaci. O vaše děti se určitě postaráme i v případě, že je v pondělí přivedete do školy a všechny náležitosti vyřešíme až na místě.

Aktuální informaci k vyzvedávání dětí v odpoledních hodinách a kontaktní mobilní telefon na pečující osoby naleznete u zvonků na školní družinu v pondělí odpoledne.

Odkazy na soubory, týkající se péče o děti rodičů, kteří jsou zaměstnáni v krizové infrastruktuře:

pokyny pro rodice.docx

potvrzeni_o_zamestnani_covid.docx