Oznámení ke 4.1.2021

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 29. 12. 2020

Vážení zákonní zástupci

Oznamujeme vám, že od pondělí 4. 1. 2021, kdy se do škol vrací pouze žáci 1. a 2. ročníku, bude ZŠ Oskol opět realizovat péči o děti rodičů, kteří jsou zaměstnáni v krizové infrastruktuře. Jedná se o žáky 3., 4. a případně 5. ročníku do 10 let věku.

Děti je možné přihlašovat na mailové adrese reditel@zsoskol.cz.

Do mailu uveďte:

Pokud jste již v naší škole registrováni z předchozího období, uveďte také tuto informaci. Dotazník a potvrzení zasílají pouze „noví“ žáci.

Informace k poskytované péči, dotazník pro rodiče a formulář potvrzení pro zaměstnavatele naleznete v přiložených dokumentech níže.

Pozn. Vzhledem k tomu, že kancelář školy není v tomto týdnu v provozu a informaci o dalším zajišťování péče o děti jsme se dozvěděli v době vánočních prázdnin, prosíme vás o shovívavost a trpělivost při komunikaci. O vaše děti se určitě postaráme i v případě, že je v pondělí přivedete do školy a všechny náležitosti vyřešíme až na místě.

Aktuální informaci k vyzvedávání dětí v odpoledních hodinách a kontaktní mobilní telefon na pečující osoby naleznete u zvonků na školní družinu v pondělí odpoledne.

S přáním hezkého dne.

Mgr. Hana Ginterová, ředitelka školy

Odkazy na soubory, týkající se péče o děti rodičů, kteří jsou zaměstnáni v krizové infrastruktuře:

pokyny pro rodice.docx

potvrzeni_o_zamestnani_covid.docx

vstupni_dotaznik.docx

Informace pro zákonné zástupce žáků naší školy (zaslány rodičům emailem)

informace pro zz - 4. 1. 2021.docx