Informace k přijímacím zkouškám

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 29. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

ráda bych Vám sdělila důležité informace, které se týkají kariérního poradenství, volby povolání.

1. Žáci 9. A třídy a někteří žáci 9. B třídy- kteří tento atlas zatím neobdrželi, mohou od
pondělí  2.11.2020 do 6.11.2020, od 8.00 h – 14.00 h
vyzvednout Atlas školství Zlínského kraje u kanceláře školy. Seznam žáků bude přiložen, prosím podepište se, že jste Atlas školství vyzvedli. Děkuji.

2. Důležitá webová stránka, kde najdete veškeré aktuální informace ohledně přijímacího řízení, je : www.zkola.cz

- Přehled SŠ
- Průvodce kariérou
- Přijímací řízení na SŠ a VOŠ
- Organizace šk. roku 2020/21
- burzaskol.zkola.cz

3. Kdo se chce přihlásit na SŠ, na umělecký obor - maturitní anebo učební - a na gymnázium se sportovní přípravou (kód : 79-42-K/41), musí podat přihlášku (modrou) do 30.11.2020.
Přihlášku Vám vytiskneme ve škole, prosím napište mi na email, po domluvě s vámi bude přihláška/y vytištěná a nachystaná v kanceláři školy.

4. V případě, že potřebujete se mnou něco důležitého projednat, tak prosím pište na email: poradce2@zsoskol.cz, určitě se vám ozvu a budu se snažit vám poradit, vyřídit, co bude třeba.

5. Prosím sledujte webovou stranu naší školy, aktuální informace, změny, termíny vám sdělím na této straně.

Mějte se hezky, myslím na vás, nemějte obavy, vše zvládneme! S pozdravem,

Mgr. Lívia Nagyová – výchovná poradkyně 2. stupeň