Poděkování našim spolupracujícím rodičům

Autor: administrator <netusil(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 05. 10. 2020

Vážení rodiče

Ráda bych vám co nejsrdečněji poděkovala za to, že i v současné ne zrovna lehké a přehledné situaci spolupracujete se školou a pomáháte.

Děkuji všem šikovným švadlenám za krásné roušky pro naše zapomnětlivé žáky. Moc nám pomohly také balíčky jednorázových roušek, které jsou zejména pro naše učitele velmi důležitou ochranou. Tito kolegové jsou ve škole nejvíce vystaveni nebezpečí nákazy, protože chodí do různých tříd. Jsou ale velmi stateční a i během celodenního vyučování v rouškách se snaží naučit děti vše, co je třeba.

Velké poděkování patří našim dárcům knih – regály čtenářské dílny se uspokojivě zaplnily a je konečně z čeho vybírat. Díky vaší zodpovědné volbě mají žáci k dispozici jak knihy obecně známé, tak současnou literaturu pro děti a mládež.

Zvláštní poděkování pak patří rodičům, kteří přispěli k tomu, aby náš první farmářský trh nejen splnil svůj účel, ale aby byl zároveň velmi příjemným komunitním zážitkem. Pod vedením paní učitelky Pavlíny Švecové a za organizační podpory žáků VI.D se nová a netradiční akce ve škole podařila. Děkujeme našim „stánkařům“ z řad rodičů, kteří nás velmi příjemně překvapili zajímavým sortimentem a všem nakupujícím děkujeme za účast a štědré nákupy. Oficiální výtěžek celé akce bude zužitkován na nákup chybějících domácích potřeb do školní cvičné kuchyně.

Jsme moc rádi, že jste v důležitých chvílích s námi. Moc si vážíme vaší podpory a také vašeho pochopení v těžkých situacích, které nyní musíme řešit. Jsem přesvědčena, že společně vše zvládneme.

Mgr. Hana Ginterová, ředitelka školy