V odkazech na pdf dokumenty jsou informace k návratu žáků prvního a druhého stupně 30. 11. 2020

Info 1. stupeň

Info 2. stupeň

Obědy do jídlonosičů.

Informace pro rodiče a žáky tříd, které v rámci rotační výuky zůstávají některé týdny na domácí výuce.

V týdnu, kdy žáci zůstávají doma, je i nadále možné odebírat dotované obědy do jídlonosičů.

Obědy se vydávají u zadního vchodu do školní jídelny – vstup branou kolem pozemků.

Pozor: dochází ke změně času výdeje – 13.00 – 13.30 Žáci, kteří chodí do školy, obědvají v jídelně bez omezení.

značka jednosmerkyznačka jednosmerky

Pozor - změna dopravního značení u ZŠ OSkol, nově jednosměrná část ulice Mánesova, více info na stránkách města.

Informační e-mail

Článek: Do našeho pracovního kolektivu hledáme

E-mail příjemce:
E-mail odesílatele:

Text zprávy

Prostřednictvím tohoto informačního e-mailu můžete upozornit svou kamarádku, kamaráda nebo kolegu z práce na tento zajímavý článek. Odeslání tohoto e-mailu je podmíněno vyplněním elektronické adresy příjemce a odesílatele.

Video Nenech se
zaměřené na šikanu natočené žákem naší školy Marcem Pastoriem.